Декілька порад для наречених

Весілля – один з найбільш пам’ятних подій в житті кожної людини, тому страх і хвилювання це природно для молодят. Вони хочуть, щоб все пройшло на вищому рівні і весільні фото – не виключення. Тому я вирішив написати декілька порад, як зробити Ваш весільний день незабутнім і не сумніватися, що Ваші фото будуть, без сумніву, кращими.

1. Визначтеся з фотографом і забронюйте дату

На перший погляд здається, що з будь-яким фотографом  Ви спрацюєтеся і будете задоволені результатом. Але це не так. Не хочеться ризикувати, замовляючи послуги початкового фотографа, адже весільні фото вже не переробиш. Уважно переглянете роботи обраного Вами фотографа, обговоріть вільну дату, ціну послуги та пропонований пакет послуг. Весільні фото це не те, на чому можна економити. Це перш за все пам’ять, тому краще виберіть професіонала, щоб в майбутньому не шкодувати про свій вибір.

2. Дозвольте фотографу бути «провідником» на Вашому весіллі.

Прислухайтеся до порад фотографа, адже він точно знає які локації краще відвідати в певну пору року, яка студія найкраще підходить для весільної фотосесії, та й загалом як допомогти Вам розслабитися і виглядати спокійно на весільних фото.

3. Оберіть візажиста

Ви ж хочете виглядати надзвичайно в кращий день свого життя? Тоді вибір візажиста важливий не менше вибору весільного фотографа. Зараз подивитися портфоліо можна не виходячи з дому. Не забудьте так само почитати відгуки, це застереже Вас від розчарувань у Ваш найкращий день.

4. Кадри з реєстрації шлюбу

Напевно, це одна з найбільш зворушливих фото … Ретельно продумайте деталі, якщо у Вас виїзна церемонія. Нехай фотограф зі своєю командою заздалегідь приїде на місце, розставить апаратуру і підготує все перед Вашим приїздом.

5. Ретельно розплануйте проведення весільного дня

Весільна фотосесія займає досить багато часу. До того ж взимку темніє набагато раніше, тому обміркуйте проведення фотосесії заздалегідь, щоб уникнути неприємних казусів. З Вами буде працювати професіонал, який допоможе не тільки вибрати найбільш підходящі локації, а й обрати найкращий час для найшикарніших кадрів.

А на останок, найголовніша порада: скоротіть свої переживання до мінімуму, адже з Вами працює професіонал, який точно знає, як зробити Ваш весільний день незабутнім.

Ваш весільний фотограф Козар Юрій